Naše činnost 2024

20) Okrsková soutěž mužů a žen v požárním sportu

V neděli 5. května 2024 od 9 hodin Sbor dobrovolných hasičů Přísnotice ve spolupráci s okrsem č. 3 uspořádali okrskovou soutěž mužů a žen v požárním sportu. Soutěžilo se v disciplínách štafeta 4 x 100 m a požární útok. Zúčastnila se 3 družstva žen a 6 družstev mužů. Samozřejmě nechyběl pojízdný stánek na občerstvení.

Družstvo žen se umístilo na krásném 1. místě.

Družstvo mužů na se umístilo na pěkném 2. místě. Foto.

19) Členská schůze

Ve čtvrtek 2. května 2024 se v 19 hodin uskutečnila členská schůze Sboru dobrovolných hasičů Přísnotice v klubovně hasičské zbrojnice. Byla projednána činnost na další období.

18) Sběr železného šrotu a úklid

V sobotu 20. dubna 2024 od 8:30 hodin hasiči provedli sběr železného šrotu v obci a zároveň děvčata uklidila klubovnu hasičské zbrojnice. Tímto hasiči děkují občanům obce, že touto formou přispěli na činnost sboru. Foto.

17) Okrsková schůze

V neděli 14. dubna 2024 se v 10 hodin dva členové Sboru dobrovolných hasičů Přísnotice zúčastnili okrskové schůze okrsku č. 3 v Sokolnicích.

16) Školení rozhodčích mládeže

V sobotu 13. dubna 2024 se dva členové Sboru dobrovolných hasičů Přísnotice zúčastnili školení rozhodčích mládeže II. kvalifikačního stupně v klubovně Hasičské zbrojnice v Přísnoticích. Máme 1 nového rozhodčího mládeže a jedna rozhodčí si splnila obnovu kvalifikace.

15) Školení prevence

V pátek 5. dubna 2024 se od 16:30 hodin tři členové Sboru dobrovolných hasičů Přísnotice zúčastnili školení prevence v sále Městského úřadu v Oslavanech.

14) Náborový den

V pátek 5. dubna 2024 od 16 hodin se u nové hasičské zbrojnice uskutečnil náborový den pro nové zájemce k mladým hasičům Sboru dobrovolných hasičů Přísnotice.

13) Vstup do rádia Český rozhlas Brno

Ve středu 3. dubna 2024 měl vstup do rádia Český rozhlas Brno v pořadu Vysíláme Vesele i vážně za Sbor dobrovolných hasičů Přísnotice velitel sboru Jaromír Pospíšil. Odkaz na vysílání.

12) Členská schůze

Ve středu 3. dubna 2024 se v 19 hodin uskutečnila členská schůze Sboru dobrovolných hasičů Přísnotice v klubovně hasičské zbrojnice. Byla projednána činnost na další období.

11) Opravy přívěsného stánku na občerstvení

V březnu 2024 členové sboru provedli opravu podlahy, instalaci uložení beden a výčepního zařízení přívěsného stánku na občerstvení. Také byly zakoupeny bedny. Foto.

10) Členská schůze

Ve středu 6. března 2024 se v 19 hodin uskutečnila členská schůze Sboru dobrovolných hasičů Přísnotice v klubovně hasičské zbrojnice. Byla projednána činnost na další období.

9) Okrsková výroční valná hromada

V neděli 25. února 2024 v 10 hodin Sbor dobrovolných hasičů Přísnotice uspořádal výroční valnou hromadu okrsku č. 3 Hasebního obvodu Židlochovice v klubovně hasičské zbrojnice v Přísnoticích.  Foto.

8) Poslední rozloučení

V pondělí 19. února 2024 v 14 hodin se členové Sboru dobrovolných hasičů Přísnotice rozloučili s bratrem Jozefem Sosnárem na jeho poslední cestě v místním kostele sv. Václava a poté ho doprovodili na místní hřbitov. Čest jeho památce! Foto.

7) Hasičský ples

V sobotu 17. února 2024 ve 20 hodin hasiči uspořádali Tradiční hasičský ples v Kulturním domě v Přísnoticích. K tanci a poslechu hrála Slovácká kapela Romana Horňáčka. Nechyběla také tombola. V neděli poté připravili hasiči sál pro pořádání dětského maškarního plesu. Foto.

6) Členská schůze

Ve středu 31. ledna 2024 v 19 hodin proběhla členská schůze Sboru dobrovolných hasičů Přísnotice v klubovně hasičské zbrojnice. Byla projednána hlavně příprava hasičského plesu.

5) Společenský ples k 110. výroční založení Hasičského sboru v Žabčicích

V sobotu 20. ledna 2024 v 20 hodin členové Sboru dobrovolných hasičů Přísnotice navštívili Společenský ples k 110. výročí založení Hasičského sboru Žabčice v sále Lidového domu v Žabčicích. K tanci a poslechu hrála dechová hudba Blatnička. Foto.

4) Výroční valná hromada

V sobotu 13. ledna 2024 v 17 hodin proběhla výroční valná hromada Sboru dobrovolných hasičů Přísnotice v klubovně hasičské zbrojnice. Byla zhodnocena činnost sboru za rok 2023. Pozvání přijali tito hosté: Jana Štelclová - starostka Okresního sdružení hasičů Brno - venkov, plk. Ing. David Jirouš - vedoucí oddělení KOPIS, Kamil Dofek - velitel JSDH Žabčice, Rudolf Valášek - starosta Hasičského sboru Žabčice, Aleš Hanuš - velitel JSDH Vranovice, Ladislav Pokorný - starosta Sboru dobrovolných hasičů Vranovice,  Ing. Zdeněk Mahovský - starosta Obce Přísnotice, Mgr. Dana Richterová - místostarostka Obce Přísnotice a Vladimíra Kozlová - členka zastupitelstva Obce Přísnotice. Foto.

3) Výroční valná hromada Žabčice

V sobotu 6. ledna 2024 v 16 hodin se dva členové Sboru dobrovolných hasičů zúčastnili výroční valné hromady Hasičského sboru Žabčice v předsálí Lidového domu v Žabčicích.

2) Výroční valná hromada Vranovice

V sobotu 6. ledna 2024 v 15 hodin se dva členové Sboru dobrovolných hasičů Přísnotice zúčastnili výroční valné hromady SDH Vranovice.

1) Členská schůze

Ve středu 3. ledna 2024 v 19 hodin uskutečnila členská schůze Sboru dobrovolných hasičů Přísnotice v klubovně hasičské zbrojnice. Byla projednána činnost na následující období.